Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa - rok szkolny 2021/2022 - Turniej 2 Grupa B

Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa - rok szkolny 2021/2022 - Turniej 2 Grupa B
Round 1

chess:manager
# Surname, Name Round 1 Surname, Name
1. Napiontek, Marek (1197) 3 : 1 Koliński Karol (1000)
2. Kotras Mikołaj (1000) 1 : 3 Piotrowski, Maciej (1085)
3. Murawski, Mikolaj (1000) 3 : 1 Kowalski Arkadiusz (1000)
4. Kowalski Piotr (1000) 1 : 3 Król, Maria (1250)
5. Bajko, Antoni (1200) 3 : 1 Krigier Franciszek (1000)
6. Kulczyk Lena (1000) 1 : 3 Laskowski, Jakub (1200)
7. Łysakowski, Kacper (1200) 3 : 1 Kunc Igor (1000)
8. Kurowski Tymon (1000) 1 : 3 Tański, Grzegorz (1200)
9. Ziomek, Mateusz (1200) 3 : 1 Kutowski Gabriel (1000)
10. Laskowski Kamil (1000) 1 : 3 Burzańska, Joanna (1100)
11. Augustyńska Agata (1000) 1 : 3 Łepek Maja (1000)
12. Lewandowski Nikodem (1000) 1 : 3 Augustyński Wiktor (1000)
13. Bałos Aleksander (1000) 1 : 3 Lewandowski Oliwier (1000)
14. Lubawiński Antoni (1000) 3 : 1 Bałos Mateusz (1000)
15. Błanek, Kacper (1000) 3 : 1 Makowska Kalina (1000)
16. Markiewicz Jakub (1000) 3 : 1 Boczek Bartosz (1000)
17. Bronikowski, Mateusz (1000) 3 : 1 Mięsikowski Hubert (1000)
18. Nadarzewski Jędrzej (1000) 3 : 1 Burzański Jan (1000)
19. Cherek Mateusz (1000) 2 : 2 Napora Jakub (1000)
20. Nitka Patryk (1000) 3 : 1 Cherek Natalia (1000)
21. Chrobak Piotr (1000) 3 : 1 Nowacki Antoni (1000)
22. Nowak Mikołaj (1000) 1 : 3 Chrobak Zofia (1000)
23. Cieloch, Brajan (1000) 3 : 1 Okonek Mateusz (1000)
24. Pankau Nina (1000) 3 : 1 Copija Katarzyna (1000)
25. Copija Piotr (1000) 1 : 3 Parszyk Mateusz (1000)
26. Pawluczuk, Paweł (1000) 3 : 1 Deja Weronika (1000)
27. Dejnowski Mateusz (1000) 3 : 1 Pender, Mikołaj (1000)
28. Piasek Marek (1000) 3 : 1 Drejasz Nadia (1000)
29. Falkowski Korneliusz (1000) 3 : 1 Piątkowska Oliwia (1000)
30. Piątkowski Hubert (1000) 1 : 3 Ferensztajn, Maciej (1000)
31. Gackowski Maksymilian (1000) 2 : 2 Rózański Remigiusz (1000)
32. Serafinowicz Helena (1000) 1 : 3 Glazik Filip (1000)
33. Grabowska Klaudia (1000) 3 : 1 Śliwiak Filip (1000)
34. Sobiechowski Nikodem (1000) 3 : 1 Grabowski Michał (1000)
35. Grzemski, Radosław (1000) 3 : 1 Średzimski Julian (1000)
36. Stenzel Hubert (1000) 3 : 1 Grzeszkiewicz, Zuzanna (1000)
37. Guss Hubert (1000) 3 : 1 Straszewski – Scheffs Fabian (1000)
38. Szalla Jakub (1000) 3 : 1 Guziński Wiktor (1000)
39. Gwizdała Jozefina (1000) 2 : 2 Szczukowski Kacper (1000)
40. Szulc Maksymilian (1000) 1 : 3 Hoffman, Michał (1000)
41. Hoffmann Milan (1000) 3 : 1 Szymańska Malwina (1000)
42. Tecław Sebastian (1000) 1 : 3 Jaremek Natalia (1000)
43. Jaszkowska Ewa (1000) 1 : 3 Tetzlaff Szymon (1000)
44. Wamka Hubert (1000) 2 : 2 Jendryczka Maksymilian (1000)
45. Kamińska Magdalena (1000) 3 : 1 Ważyńska, Hanna (1000)
46. Went Jakub (1000) 1 : 3 Karnecki Krzysztof (1000)
47. Karwasz Wiktoria (1000) 1 : 3 Weyna Mateusz (1000)
48. Wilkowski, Igor (1000) 3 : 1 Klaman Emilia (1000)
49. Kołakowska Karolina (1000) 1 : 3 Ziółkowski Filip (1000)
50. Zwiefka Patrycja (1000) 1 : 3 Kolińska Julia (1000)
chess:manager