X Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica - Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich

X Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica - Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich
Round 8

chess:manager
# Surname, Name Round 8 Surname, Name
1. Piesik, Piotr (2357) ½ : ½ Klekowski, Maciej (2509)
2. Grabarczyk, Mirosław (2343) ½ : ½ Ovsejevitsch, Sergei (2614)
3. Janik, Igor (2520) ½ : ½ Kucza, Karol (2244)
4. Krasenkow, Michał (2502) 1 : 0 Brodowski, Piotr (2429)
5. Zima, Teofil (2008) 0 : 1 Sieciechowicz, Marcin (2365)
6. Maciejewski, Andrzej (1991) 1 : 0 Kaczmarek, Arkadiusz (2101)
7. Łuczak, Filip (2087) 0 : 1 Pakleza, Zbigniew (2534)
8. Michalski, Karol (1978) 0 : 1 Chojnacki, Krzysztof (2366)
9. Kacprzak, Karol (1946) 0 : 1 Oliwa, Marek (2363)
10. Koziorowicz, Michał (1997) ½ : ½ Skawinski, Arkadiusz (2309)
11. Budrewicz, Krzysztof (2281) ½ : ½ Kamieniecki, Tomasz (2065)
12. Tsatsalashvili, Keti (2191) 1 : 0 Szyszyło, Rafał (2044)
13. Nowak, Mikołaj (2164) 1 : 0 Korbal, Arkadiusz (2030)
14. Kacprzak, Kacper (1968) 0 : 1 Śliwicki, Damian (2100)
15. Kubicka, Anna (2090) 1 : 0 Półtorak, Sebastian (1767)
16. Grzesik, Gracjan (1912) ½ : ½ Aliavdin, Nikolai (2350)
17. Klimkowski, Jan (1992) 0 : 1 Lubczyński, Rafał (2329)
18. Zakrzewski, Marek (2317) 0 : 1 Redzisz, Michał (1873)
19. Budnik, Mateusz (1987) 0 : 1 Barski, Radosław (2251)
20. Nadstoga, Wojciech (1903) 0 : 1 Mazurkiewicz, Michał (2176)
21. Syrkiewicz, Michał (1799) ½ : ½ Bartnicki, Paweł (2075)
22. Śliwicka, Alicja (2059) 1 : 0 Dzida, Kamil (1884)
23. Zgadzaj, Rafał (2033) 0 : 1 Wojdak, Jan (1840)
24. Hemmerling, Jarosław (1734) 0 : 1 Batsiashvili, Nino (2425)
25. Majewski, Krzysztof (1733) 1 : 0 Reshetniak, Vitaliy (2106)
26. Jurkiewicz, Krzysztof (1977) 1 : 0 Janicki, Rafał (1753)
27. Luberański, Jakub (1873) 1 : 0 Dyląg, Emilia (1747)
28. Pogorzelski, Adrian (1871) ½ : ½ Lisiński, Henryk (1741)
29. Gorski, Boguslaw (1706) 1 : 0 Śliwerski, Radosław (1861)
30. Drożdżyński, Daniel (1846) 0 : 1 Matela, Krzysztof (1697)
31. Bochniak, Franciszek (1691) 1 : 0 Kozlowski, Tomasz (1842)
32. Stochniałek, Dominika (1661) 0 : 1 Rozumek, Krzysztof (1841)
33. Matul, Sebastian (1824) 1 : 0 Janczurewicz, Michał (1686)
34. Skarbowski, Dawid (1506) ½ : ½ Małecki, Eugeniusz (1805)
35. Mocny, Tomasz (1805) 0 : 1 Lisiecki, Robert (1675)
36. Nowak, Rafał (1798) 0 : 1 Zabrzańska, Weronika (1656)
37. Jakubiak, Norbert (1800) 1 : 0 Naruszewicz, Łukasz (1776)
38. Wilangowski, Olivier (1264) 1 : 0 Kozłowska, Marzena (1754)
39. Pałasz, Krzysztof (1754) 1 : 0 Kurowski, Marcin (1275)
40. Świderski, Radosław (2196) 1 : 0 Chowaniec, Artur (1632)
41. Andrzejewska, Anna (1800) 1 : 0 Zarzecki, Dymitr Stanisław (1571)
42. Anders, Marcin (1624) ½ : ½ Kutowski, Marcel (1771)
43. Różański, Mateusz (1578) 1 : 0 Sielicki, Krzysztof (1759)
44. Czyż, Andrzej (1684) 0 : 1 Ferenc, Michał (1488)
45. Podobiński, Piotr (1078) 0 : 1 Polarczyk, Paweł (1667)
46. Walkowski, Tobiasz (1230) 1 : 0 Janas, Radosław (1665)
47. Zieliński, Jacek (1672) ½ : ½ Możdżanowski, Filip (1415)
48. Zieliński, Tomasz (1343) 0 : 1 Zgarda, Jakub (1800)
49. Ozdoba, Norbert (1666) 0 : 1 Borkowski, Stanisław (1365)
50. Wojdak, Karol (1330) 1 : 0 Jakubowski, Paweł (1621)
51. Łukjan, Eryk (1608) 1 : 0 Łabędzki, Kamil (1348)
52. Zakrzewska, Joanna (1595) 1 : 0 Załuski, Adam (1332)
53. Śliwicka, Weronika (1287) 0 : 1 Dąbrowska, Aleksandra (1580)
54. Kaczmarek, Jan (1266) 0 : 1 Kamiński, Mateusz (1576)
55. Bartoszek, Emanuel (1233) 0 : 1 Duchnowski, Tomasz (1541)
56. Pietras, Igor (1233) 0 : 1 Zakrzewski, Bartosz (1524)
57. Derejczyk, Mateusz (1509) ½ : ½ Łoński, Aleksander (1307)
58. Olejniczak, Jakub (1489) 1 : 0 Janas, Andrzej (1306)
59. Zieliński, Tomasz (1438) 0 : 1 Jezikowska, Nadzieja (1297)
60. Nowak, Feliks (1198) 0 : 1 Olejniczak, Romuald (1432)
61. Tadych, Szymon (1429) 1 : 0 Kościelecki, Przemysław (1246)
62. Kiełb, Mirosław (1375) 1 : 0 Belczewski, Feliks (1217)
63. Sumiński, Bogdan (1384) 1 : 0 Graj, Wojciech (1000)
64. Zarzycki, Piotr (1367) 1 : 0 Prus, Krzysztof (1086)
65. Huchwajda, Grzegorz (1354) 1 : 0 Michalska, Lena (1062)
66. Ziobrowska, Maja (1259) 1 : 0 Hałuja, Wiktor (1600)
67. Kutzner, Waldemar (1000) 0 : 1 Łochowicz, Kamil (1236)
68. Nowak, Tomasz (1000) 0 : 1 Babińska, Liwia (1192)
69. Nowak, Magdalena (1155) 0 : 1 Marcinowski, Andrzej (1000)
70. Gadziński, Marek (1000) 0 : 1 Drożdżyński, Adam (1188)
71. Myszkowski, Jan (1043) 0 : 1 Hałuja, Igor (1185)
72. Kłapeć, Adam (1159) 1 : 0 Kamiński, Tomasz (1023)
73. Tamioła, Marcin (1600) 0 : 1 Zemmrich, Filip (1133)
74. Raubic, Krzysztof (1114) 1 : 0 Mrozik, Igor (1200)
75. Walkowska, Wiesława (1069) 0 : 1 Bowanko, Piotr (1000)
76. Ziobrowski, Wojciech (1048) 1 : 0 Mrozik, Daniel (1000)
77. Łabędzki, Kuba (1400) 0 : 1 Dziodko, Wiktoria (1048)
78. Pawelczyk, Łukasz (1400) 1 : 0 Pawlak, Milena (1250)
79. Mańkus, Iga (1250) 1 : 0 Matuszczak, Marta (1100)
80. Kabatek, Łukasz (1200) 1 : 0 Bokiniec, Antoni (1000)
81. Witkowska, Amelia (1000) 0 : 1 Wiebskowska, Martyna (1000)
82. Ciozda, Mateusz (1000) 0 : 1 Komenda, Lech (1400)
83. Prus, Antoni (1400) 1 : 0 Ciozda, Bartosz (1000)
84. Dziodko, Dawid (1000) 0 : 1 Matuszczak, Bartosz (1000)
chess:manager