X Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica - Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich

X Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica - Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich
Round 7

chess:manager
# Surname, Name Round 7 Surname, Name
1. Klekowski, Maciej (2509) 1 : 0 Janik, Igor (2520)
2. Ovsejevitsch, Sergei (2614) 1 : 0 Budrewicz, Krzysztof (2281)
3. Pakleza, Zbigniew (2534) 0 : 1 Kucza, Karol (2244)
4. Skawinski, Arkadiusz (2309) 0 : 1 Krasenkow, Michał (2502)
5. Brodowski, Piotr (2429) 1 : 0 Nowak, Mikołaj (2164)
6. Śliwicki, Damian (2100) 0 : 1 Piesik, Piotr (2357)
7. Łuczak, Filip (2087) 0 : 1 Grabarczyk, Mirosław (2343)
8. Sieciechowicz, Marcin (2365) 1 : 0 Koziorowicz, Michał (1997)
9. Aliavdin, Nikolai (2350) 0 : 1 Zima, Teofil (2008)
10. Maciejewski, Andrzej (1991) 1 : 0 Lubczyński, Rafał (2329)
11. Kaczmarek, Arkadiusz (2101) 1 : 0 Klimkowski, Jan (1992)
12. Batsiashvili, Nino (2425) 0 : 1 Kacprzak, Karol (1946)
13. Chojnacki, Krzysztof (2366) 1 : 0 Luberański, Jakub (1873)
14. Oliwa, Marek (2363) 1 : 0 Pogorzelski, Adrian (1871)
15. Dzida, Kamil (1884) ½ : ½ Zakrzewski, Marek (2317)
16. Redzisz, Michał (1873) ½ : ½ Barski, Radosław (2251)
17. Kozlowski, Tomasz (1842) 0 : 1 Tsatsalashvili, Keti (2191)
18. Rozumek, Krzysztof (1841) 0 : 1 Kubicka, Anna (2090)
19. Kamieniecki, Tomasz (2065) 1 : 0 Drożdżyński, Daniel (1846)
20. Syrkiewicz, Michał (1799) ½ : ½ Śliwicka, Alicja (2059)
21. Szyszyło, Rafał (2044) 1 : 0 Wilangowski, Olivier (1264)
22. Półtorak, Sebastian (1767) 1 : 0 Zgadzaj, Rafał (2033)
23. Korbal, Arkadiusz (2030) 1 : 0 Mocny, Tomasz (1805)
24. Kozłowska, Marzena (1754) 0 : 1 Michalski, Karol (1978)
25. Matela, Krzysztof (1697) 0 : 1 Kacprzak, Kacper (1968)
26. Bartnicki, Paweł (2075) 1 : 0 Gorski, Boguslaw (1706)
27. Mazurkiewicz, Michał (2176) 1 : 0 Andrzejewska, Anna (1800)
28. Kutowski, Marcel (1771) 0 : 1 Budnik, Mateusz (1987)
29. Sielicki, Krzysztof (1759) 0 : 1 Grzesik, Gracjan (1912)
30. Czyż, Andrzej (1684) 0 : 1 Nadstoga, Wojciech (1903)
31. Śliwerski, Radosław (1861) ½ : ½ Majewski, Krzysztof (1733)
32. Wojdak, Jan (1840) 1 : 0 Ferenc, Michał (1488)
33. Reshetniak, Vitaliy (2106) 1 : 0 Łukjan, Eryk (1608)
34. Kamiński, Mateusz (1576) 0 : 1 Jurkiewicz, Krzysztof (1977)
35. Duchnowski, Tomasz (1541) 0 : 1 Matul, Sebastian (1824)
36. Małecki, Eugeniusz (1805) 1 : 0 Zakrzewska, Joanna (1595)
37. Zgarda, Jakub (1800) 0 : 1 Skarbowski, Dawid (1506)
38. Zakrzewski, Bartosz (1524) 0 : 1 Nowak, Rafał (1798)
39. Naruszewicz, Łukasz (1776) 1 : 0 Derejczyk, Mateusz (1509)
40. Olejniczak, Romuald (1432) 0 : 1 Pałasz, Krzysztof (1754)
41. Janicki, Rafał (1753) 1 : 0 Zieliński, Tomasz (1438)
42. Dyląg, Emilia (1747) 1 : 0 Tadych, Szymon (1429)
43. Lisiński, Henryk (1741) 1 : 0 Kiełb, Mirosław (1375)
44. Borkowski, Stanisław (1365) 0 : 1 Hemmerling, Jarosław (1734)
45. Łabędzki, Kamil (1348) 0 : 1 Bochniak, Franciszek (1691)
46. Janczurewicz, Michał (1686) 1 : 0 Załuski, Adam (1332)
47. Lisiecki, Robert (1675) 1 : 0 Pietras, Igor (1233)
48. Kurowski, Marcin (1275) 1 : 0 Zieliński, Jacek (1672)
49. Polarczyk, Paweł (1667) ½ : ½ Walkowski, Tobiasz (1230)
50. Graj, Wojciech (1000) 0 : 1 Stochniałek, Dominika (1661)
51. Zabrzańska, Weronika (1656) 1 : 0 Nowak, Feliks (1198)
52. Chowaniec, Artur (1632) ½ : ½ Podobiński, Piotr (1078)
53. Jakubowski, Paweł (1621) 0 : 1 Jakubiak, Norbert (1800)
54. Ziobrowska, Maja (1259) 0 : 1 Świderski, Radosław (2196)
55. Janas, Radosław (1665) 1 : 0 Zarzycki, Piotr (1367)
56. Michalska, Lena (1062) 0 : 1 Anders, Marcin (1624)
57. Różański, Mateusz (1578) 1 : 0 Huchwajda, Grzegorz (1354)
58. Zarzecki, Dymitr Stanisław (1571) 1 : 0 Nowak, Magdalena (1155)
59. Możdżanowski, Filip (1415) 1 : 0 Kutzner, Waldemar (1000)
60. Drożdżyński, Adam (1188) 0 : 1 Ozdoba, Norbert (1666)
61. Dąbrowska, Aleksandra (1580) 1 : 0 Kłapeć, Adam (1159)
62. Hałuja, Igor (1185) 0 : 1 Olejniczak, Jakub (1489)
63. Kamiński, Tomasz (1023) 0 : 1 Zieliński, Tomasz (1343)
64. Dziodko, Wiktoria (1048) 0 : 1 Wojdak, Karol (1330)
65. Łoński, Aleksander (1307) 1 : 0 Zemmrich, Filip (1133)
66. Janas, Andrzej (1306) 1 : 0 Raubic, Krzysztof (1114)
67. Jezikowska, Nadzieja (1297) 1 : 0 Walkowska, Wiesława (1069)
68. Bowanko, Piotr (1000) 0 : 1 Śliwicka, Weronika (1287)
69. Kaczmarek, Jan (1266) 1 : 0 Ziobrowski, Wojciech (1048)
70. Kościelecki, Przemysław (1246) 1 : 0 Myszkowski, Jan (1043)
71. Hałuja, Wiktor (1600) ½ : ½ Łochowicz, Kamil (1236)
72. Bartoszek, Emanuel (1233) 1 : 0 Pawelczyk, Łukasz (1400)
73. Belczewski, Feliks (1217) 1 : 0 Tamioła, Marcin (1600)
74. Babińska, Liwia (1192) ½ : ½ Gadziński, Marek (1000)
75. Matuszczak, Marta (1100) 0 : 1 Sumiński, Bogdan (1384)
76. Pawlak, Milena (1250) 0 : 1 Prus, Krzysztof (1086)
77. Marcinowski, Andrzej (1000) 1 : 0 Mańkus, Iga (1250)
78. Komenda, Lech (1400) 0 : 1 Nowak, Tomasz (1000)
79. Ciozda, Bartosz (1000) 0 : 1 Łabędzki, Kuba (1400)
80. Mrozik, Daniel (1000) 1 : 0 Prus, Antoni (1400)
81. Wiebskowska, Martyna (1000) ½ : ½ Kabatek, Łukasz (1200)
82. Mrozik, Igor (1200) 1 : 0 Matuszczak, Bartosz (1000)
83. Bokiniec, Antoni (1000) ½ : ½ Witkowska, Amelia (1000)
84. Ciozda, Mateusz (1000) 1 : 0 Dziodko, Dawid (1000)
chess:manager