X Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica - Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich

X Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica - Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich
Round 6

chess:manager
# Surname, Name Round 6 Surname, Name
1. Janik, Igor (2520) 1 : 0 Brodowski, Piotr (2429)
2. Krasenkow, Michał (2502) 0 : 1 Klekowski, Maciej (2509)
3. Piesik, Piotr (2357) ½ : ½ Ovsejevitsch, Sergei (2614)
4. Śliwicka, Alicja (2059) 0 : 1 Pakleza, Zbigniew (2534)
5. Koziorowicz, Michał (1997) 1 : 0 Batsiashvili, Nino (2425)
6. Klimkowski, Jan (1992) ½ : ½ Sieciechowicz, Marcin (2365)
7. Grabarczyk, Mirosław (2343) 1 : 0 Szyszyło, Rafał (2044)
8. Kacprzak, Kacper (1968) 0 : 1 Skawinski, Arkadiusz (2309)
9. Budrewicz, Krzysztof (2281) 1 : 0 Korbal, Arkadiusz (2030)
10. Kucza, Karol (2244) 1 : 0 Redzisz, Michał (1873)
11. Nowak, Mikołaj (2164) 1 : 0 Matela, Krzysztof (1697)
12. Kacprzak, Karol (1946) 0 : 1 Śliwicki, Damian (2100)
13. Luberański, Jakub (1873) 0 : 1 Łuczak, Filip (2087)
14. Lubczyński, Rafał (2329) 1 : 0 Syrkiewicz, Michał (1799)
15. Budnik, Mateusz (1987) 0 : 1 Aliavdin, Nikolai (2350)
16. Grzesik, Gracjan (1912) 0 : 1 Kaczmarek, Arkadiusz (2101)
17. Zima, Teofil (2008) 1 : 0 Wojdak, Jan (1840)
18. Nadstoga, Wojciech (1903) 0 : 1 Maciejewski, Andrzej (1991)
19. Ferenc, Michał (1488) 0 : 1 Oliwa, Marek (2363)
20. Pałasz, Krzysztof (1754) 0 : 1 Chojnacki, Krzysztof (2366)
21. Zakrzewski, Marek (2317) 1 : 0 Janicki, Rafał (1753)
22. Barski, Radosław (2251) 1 : 0 Dyląg, Emilia (1747)
23. Tsatsalashvili, Keti (2191) 1 : 0 Lisiński, Henryk (1741)
24. Majewski, Krzysztof (1733) ½ : ½ Mazurkiewicz, Michał (2176)
25. Gorski, Boguslaw (1706) 1 : 0 Reshetniak, Vitaliy (2106)
26. Kubicka, Anna (2090) 1 : 0 Janczurewicz, Michał (1686)
27. Bochniak, Franciszek (1691) 0 : 1 Kamieniecki, Tomasz (2065)
28. Zgadzaj, Rafał (2033) 1 : 0 Lisiecki, Robert (1675)
29. Michalski, Karol (1978) 1 : 0 Polarczyk, Paweł (1667)
30. Zieliński, Jacek (1672) 0 : 1 Dzida, Kamil (1884)
31. Pogorzelski, Adrian (1871) 1 : 0 Jakubowski, Paweł (1621)
32. Drożdżyński, Daniel (1846) 1 : 0 Derejczyk, Mateusz (1509)
33. Stochniałek, Dominika (1661) 0 : 1 Kozlowski, Tomasz (1842)
34. Załuski, Adam (1332) 0 : 1 Rozumek, Krzysztof (1841)
35. Mocny, Tomasz (1805) 1 : 0 Skarbowski, Dawid (1506)
36. Wilangowski, Olivier (1264) 1 : 0 Naruszewicz, Łukasz (1776)
37. Walkowski, Tobiasz (1230) 0 : 1 Półtorak, Sebastian (1767)
38. Jakubiak, Norbert (1800) 0 : 1 Kozłowska, Marzena (1754)
39. Świderski, Radosław (2196) 0 : 1 Czyż, Andrzej (1684)
40. Bartnicki, Paweł (2075) 1 : 0 Janas, Radosław (1665)
41. Jurkiewicz, Krzysztof (1977) ½ : ½ Chowaniec, Artur (1632)
42. Anders, Marcin (1624) 0 : 1 Śliwerski, Radosław (1861)
43. Matul, Sebastian (1824) ½ : ½ Zabrzańska, Weronika (1656)
44. Tadych, Szymon (1429) ½ : ½ Małecki, Eugeniusz (1805)
45. Andrzejewska, Anna (1800) 1 : 0 Różański, Mateusz (1578)
46. Kutowski, Marcel (1771) 1 : 0 Zarzecki, Dymitr Stanisław (1571)
47. Sielicki, Krzysztof (1759) 1 : 0 Ziobrowska, Maja (1259)
48. Śliwicka, Weronika (1287) 0 : 1 Zgarda, Jakub (1800)
49. Nowak, Rafał (1798) 1 : 0 Łoński, Aleksander (1307)
50. Hemmerling, Jarosław (1734) 1 : 0 Janas, Andrzej (1306)
51. Ozdoba, Norbert (1666) 0 : 1 Kurowski, Marcin (1275)
52. Łukjan, Eryk (1608) 1 : 0 Kaczmarek, Jan (1266)
53. Zakrzewska, Joanna (1595) 1 : 0 Kościelecki, Przemysław (1246)
54. Nowak, Feliks (1198) 1 : 0 Dąbrowska, Aleksandra (1580)
55. Drożdżyński, Adam (1188) 0 : 1 Kamiński, Mateusz (1576)
56. Raubic, Krzysztof (1114) 0 : 1 Duchnowski, Tomasz (1541)
57. Myszkowski, Jan (1043) 0 : 1 Zakrzewski, Bartosz (1524)
58. Olejniczak, Jakub (1489) 0 : 1 Pietras, Igor (1233)
59. Zieliński, Tomasz (1438) 1 : 0 Belczewski, Feliks (1217)
60. Tamioła, Marcin (1600) 0 : 1 Olejniczak, Romuald (1432)
61. Walkowska, Wiesława (1069) 0 : 1 Kiełb, Mirosław (1375)
62. Gadziński, Marek (1000) 0 : 1 Borkowski, Stanisław (1365)
63. Pawelczyk, Łukasz (1400) 0 : 1 Łabędzki, Kamil (1348)
64. Zieliński, Tomasz (1343) 0 : 1 Podobiński, Piotr (1078)
65. Wojdak, Karol (1330) 0 : 1 Graj, Wojciech (1000)
66. Kutzner, Waldemar (1000) ½ : ½ Jezikowska, Nadzieja (1297)
67. Mańkus, Iga (1250) 0 : 1 Możdżanowski, Filip (1415)
68. Sumiński, Bogdan (1384) 0 : 1 Michalska, Lena (1062)
69. Zarzycki, Piotr (1367) 1 : 0 Pawlak, Milena (1250)
70. Huchwajda, Grzegorz (1354) 1 : 0 Marcinowski, Andrzej (1000)
71. Łochowicz, Kamil (1236) ½ : ½ Bowanko, Piotr (1000)
72. Nowak, Tomasz (1000) 0 : 1 Nowak, Magdalena (1155)
73. Prus, Krzysztof (1086) 0 : 1 Bartoszek, Emanuel (1233)
74. Komenda, Lech (1400) 0 : 1 Babińska, Liwia (1192)
75. Łabędzki, Kuba (1400) 0 : 1 Hałuja, Igor (1185)
76. Kłapeć, Adam (1159) 1 : 0 Mrozik, Igor (1200)
77. Zemmrich, Filip (1133) 1 : 0 Bokiniec, Antoni (1000)
78. Ziobrowski, Wojciech (1048) 1 : 0 Wiebskowska, Martyna (1000)
79. Kabatek, Łukasz (1200) 0 : 1 Dziodko, Wiktoria (1048)
80. Matuszczak, Bartosz (1000) 0 : 1 Kamiński, Tomasz (1023)
81. Witkowska, Amelia (1000) 0 : 1 Hałuja, Wiktor (1600)
82. Matuszczak, Marta (1100) 1 : 0 Mrozik, Daniel (1000)
83. Prus, Antoni (1400) 1 : 0 Ciozda, Mateusz (1000)
84. Dziodko, Dawid (1000) 0 : 1 Ciozda, Bartosz (1000)
chess:manager