X Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica - Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich

X Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica - Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich
Round 5

chess:manager
# Surname, Name Round 5 Surname, Name
1. Batsiashvili, Nino (2425) 0 : 1 Janik, Igor (2520)
2. Sieciechowicz, Marcin (2365) 0 : 1 Krasenkow, Michał (2502)
3. Brodowski, Piotr (2429) 1 : 0 Kucza, Karol (2244)
4. Ovsejevitsch, Sergei (2614) 1 : 0 Klimkowski, Jan (1992)
5. Pakleza, Zbigniew (2534) ½ : ½ Grabarczyk, Mirosław (2343)
6. Klekowski, Maciej (2509) 1 : 0 Budnik, Mateusz (1987)
7. Chojnacki, Krzysztof (2366) 0 : 1 Piesik, Piotr (2357)
8. Oliwa, Marek (2363) 0 : 1 Koziorowicz, Michał (1997)
9. Lubczyński, Rafał (2329) ½ : ½ Zima, Teofil (2008)
10. Skawinski, Arkadiusz (2309) 1 : 0 Michalski, Karol (1978)
11. Dzida, Kamil (1884) 0 : 1 Budrewicz, Krzysztof (2281)
12. Barski, Radosław (2251) 0 : 1 Kacprzak, Kacper (1968)
13. Redzisz, Michał (1873) 1 : 0 Tsatsalashvili, Keti (2191)
14. Mazurkiewicz, Michał (2176) 0 : 1 Kacprzak, Karol (1946)
15. Kozlowski, Tomasz (1842) 0 : 1 Nowak, Mikołaj (2164)
16. Reshetniak, Vitaliy (2106) 0 : 1 Luberański, Jakub (1873)
17. Śliwicki, Damian (2100) 1 : 0 Drożdżyński, Daniel (1846)
18. Syrkiewicz, Michał (1799) 1 : 0 Kubicka, Anna (2090)
19. Łuczak, Filip (2087) 1 : 0 Mocny, Tomasz (1805)
20. Dyląg, Emilia (1747) 0 : 1 Śliwicka, Alicja (2059)
21. Szyszyło, Rafał (2044) 1 : 0 Majewski, Krzysztof (1733)
22. Korbal, Arkadiusz (2030) 1 : 0 Wilangowski, Olivier (1264)
23. Matela, Krzysztof (1697) 1 : 0 Świderski, Radosław (2196)
24. Aliavdin, Nikolai (2350) 1 : 0 Andrzejewska, Anna (1800)
25. Kaczmarek, Arkadiusz (2101) 1 : 0 Matul, Sebastian (1824)
26. Maciejewski, Andrzej (1991) 1 : 0 Kutowski, Marcel (1771)
27. Grzesik, Gracjan (1912) 1 : 0 Czyż, Andrzej (1684)
28. Małecki, Eugeniusz (1805) 0 : 1 Nadstoga, Wojciech (1903)
29. Śliwerski, Radosław (1861) 0 : 1 Ferenc, Michał (1488)
30. Wojdak, Jan (1840) 1 : 0 Chowaniec, Artur (1632)
31. Zabrzańska, Weronika (1656) 0 : 1 Zakrzewski, Marek (2317)
32. Dąbrowska, Aleksandra (1580) 0 : 1 Kamieniecki, Tomasz (2065)
33. Kamiński, Mateusz (1576) 0 : 1 Zgadzaj, Rafał (2033)
34. Zarzecki, Dymitr Stanisław (1571) ½ : ½ Jurkiewicz, Krzysztof (1977)
35. Duchnowski, Tomasz (1541) 0 : 1 Pogorzelski, Adrian (1871)
36. Rozumek, Krzysztof (1841) 1 : 0 Zakrzewski, Bartosz (1524)
37. Derejczyk, Mateusz (1509) 1 : 0 Zgarda, Jakub (1800)
38. Skarbowski, Dawid (1506) 1 : 0 Nowak, Rafał (1798)
39. Naruszewicz, Łukasz (1776) 1 : 0 Olejniczak, Jakub (1489)
40. Półtorak, Sebastian (1767) 1 : 0 Zieliński, Tomasz (1438)
41. Olejniczak, Romuald (1432) 0 : 1 Kozłowska, Marzena (1754)
42. Kiełb, Mirosław (1375) 0 : 1 Pałasz, Krzysztof (1754)
43. Janicki, Rafał (1753) 1 : 0 Zieliński, Tomasz (1343)
44. Lisiński, Henryk (1741) 1 : 0 Wojdak, Karol (1330)
45. Załuski, Adam (1332) 1 : 0 Hemmerling, Jarosław (1734)
46. Łoński, Aleksander (1307) 0 : 1 Gorski, Boguslaw (1706)
47. Janas, Andrzej (1306) 0 : 1 Bochniak, Franciszek (1691)
48. Janczurewicz, Michał (1686) 1 : 0 Śliwicka, Weronika (1287)
49. Kurowski, Marcin (1275) 0 : 1 Lisiecki, Robert (1675)
50. Pietras, Igor (1233) 0 : 1 Zieliński, Jacek (1672)
51. Polarczyk, Paweł (1667) 1 : 0 Kaczmarek, Jan (1266)
52. Walkowski, Tobiasz (1230) 1 : 0 Ozdoba, Norbert (1666)
53. Janas, Radosław (1665) ½ : ½ Ziobrowska, Maja (1259)
54. Podobiński, Piotr (1078) 0 : 1 Stochniałek, Dominika (1661)
55. Jakubowski, Paweł (1621) 1 : 0 Myszkowski, Jan (1043)
56. Możdżanowski, Filip (1415) 0 : 1 Jakubiak, Norbert (1800)
57. Huchwajda, Grzegorz (1354) 0 : 1 Bartnicki, Paweł (2075)
58. Jezikowska, Nadzieja (1297) 0 : 1 Sielicki, Krzysztof (1759)
59. Łochowicz, Kamil (1236) 0 : 1 Anders, Marcin (1624)
60. Michalska, Lena (1062) 0 : 1 Różański, Mateusz (1578)
61. Bowanko, Piotr (1000) 0 : 1 Tadych, Szymon (1429)
62. Borkowski, Stanisław (1365) 1 : 0 Zarzycki, Piotr (1367)
63. Dziodko, Wiktoria (1048) 0 : 1 Łukjan, Eryk (1608)
64. Hałuja, Wiktor (1600) 0 : 1 Zakrzewska, Joanna (1595)
65. Pawlak, Milena (1250) ½ : ½ Sumiński, Bogdan (1384)
66. Łabędzki, Kamil (1348) 1 : 0 Ziobrowski, Wojciech (1048)
67. Kościelecki, Przemysław (1246) 1 : 0 Kamiński, Tomasz (1023)
68. Bartoszek, Emanuel (1233) 0 : 1 Tamioła, Marcin (1600)
69. Belczewski, Feliks (1217) 1 : 0 Komenda, Lech (1400)
70. Nowak, Feliks (1198) 1 : 0 Łabędzki, Kuba (1400)
71. Babińska, Liwia (1192) 0 : 1 Pawelczyk, Łukasz (1400)
72. Mrozik, Igor (1200) 0 : 1 Drożdżyński, Adam (1188)
73. Hałuja, Igor (1185) 0 : 1 Gadziński, Marek (1000)
74. Graj, Wojciech (1000) 1 : 0 Kłapeć, Adam (1159)
75. Zemmrich, Filip (1133) 0 : 1 Kutzner, Waldemar (1000)
76. Mrozik, Daniel (1000) 0 : 1 Raubic, Krzysztof (1114)
77. Prus, Krzysztof (1086) ½ : ½ Nowak, Tomasz (1000)
78. Witkowska, Amelia (1000) 0 : 1 Walkowska, Wiesława (1069)
79. Wiebskowska, Martyna (1000) 0 : 1 Mańkus, Iga (1250)
80. Nowak, Magdalena (1155) 1 : 0 Matuszczak, Marta (1100)
81. Marcinowski, Andrzej (1000) 1 : 0 Prus, Antoni (1400)
82. Ciozda, Mateusz (1000) 0 : 1 Kabatek, Łukasz (1200)
83. Bokiniec, Antoni (1000) 1 : 0 Dziodko, Dawid (1000)
84. Ciozda, Bartosz (1000) 0 : 1 Matuszczak, Bartosz (1000)
chess:manager