X Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica - Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich

X Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica - Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich
Round 4

chess:manager
# Surname, Name Round 4 Surname, Name
1. Piesik, Piotr (2357) ½ : ½ Pakleza, Zbigniew (2534)
2. Janik, Igor (2520) 1 : 0 Skawinski, Arkadiusz (2309)
3. Grabarczyk, Mirosław (2343) ½ : ½ Klekowski, Maciej (2509)
4. Krasenkow, Michał (2502) 1 : 0 Barski, Radosław (2251)
5. Budrewicz, Krzysztof (2281) 0 : 1 Brodowski, Piotr (2429)
6. Batsiashvili, Nino (2425) 1 : 0 Mazurkiewicz, Michał (2176)
7. Kucza, Karol (2244) 1 : 0 Chojnacki, Krzysztof (2366)
8. Sieciechowicz, Marcin (2365) 1 : 0 Michalski, Karol (1978)
9. Klimkowski, Jan (1992) 1 : 0 Oliwa, Marek (2363)
10. Budnik, Mateusz (1987) ½ : ½ Majewski, Krzysztof (1733)
11. Ovsejevitsch, Sergei (2614) 1 : 0 Zabrzańska, Weronika (1656)
12. Tsatsalashvili, Keti (2191) ½ : ½ Aliavdin, Nikolai (2350)
13. Zgarda, Jakub (1800) 0 : 1 Lubczyński, Rafał (2329)
14. Zakrzewski, Marek (2317) 0 : 1 Syrkiewicz, Michał (1799)
15. Andrzejewska, Anna (1800) ½ : ½ Świderski, Radosław (2196)
16. Nowak, Mikołaj (2164) 1 : 0 Naruszewicz, Łukasz (1776)
17. Nowak, Rafał (1798) 0 : 1 Reshetniak, Vitaliy (2106)
18. Kutowski, Marcel (1771) ½ : ½ Kaczmarek, Arkadiusz (2101)
19. Kozłowska, Marzena (1754) 0 : 1 Śliwicki, Damian (2100)
20. Kubicka, Anna (2090) 1 : 0 Janicki, Rafał (1753)
21. Pałasz, Krzysztof (1754) 0 : 1 Łuczak, Filip (2087)
22. Kamieniecki, Tomasz (2065) 0 : 1 Dyląg, Emilia (1747)
23. Śliwicka, Alicja (2059) 1 : 0 Lisiński, Henryk (1741)
24. Hemmerling, Jarosław (1734) 0 : 1 Szyszyło, Rafał (2044)
25. Zgadzaj, Rafał (2033) 0 : 1 Matela, Krzysztof (1697)
26. Gorski, Boguslaw (1706) 0 : 1 Korbal, Arkadiusz (2030)
27. Zima, Teofil (2008) 1 : 0 Janczurewicz, Michał (1686)
28. Lisiecki, Robert (1675) 0 : 1 Koziorowicz, Michał (1997)
29. Czyż, Andrzej (1684) ½ : ½ Maciejewski, Andrzej (1991)
30. Zieliński, Jacek (1672) 0 : 1 Kacprzak, Kacper (1968)
31. Kacprzak, Karol (1946) 1 : 0 Polarczyk, Paweł (1667)
32. Ozdoba, Norbert (1666) 0 : 1 Dzida, Kamil (1884)
33. Luberański, Jakub (1873) 1 : 0 Janas, Radosław (1665)
34. Stochniałek, Dominika (1661) 0 : 1 Redzisz, Michał (1873)
35. Chowaniec, Artur (1632) ½ : ½ Śliwerski, Radosław (1861)
36. Drożdżyński, Daniel (1846) 1 : 0 Jakubowski, Paweł (1621)
37. Zakrzewski, Bartosz (1524) 0 : 1 Kozlowski, Tomasz (1842)
38. Ferenc, Michał (1488) ½ : ½ Małecki, Eugeniusz (1805)
39. Mocny, Tomasz (1805) 1 : 0 Załuski, Adam (1332)
40. Bartnicki, Paweł (2075) 0 : 1 Wilangowski, Olivier (1264)
41. Jurkiewicz, Krzysztof (1977) ½ : ½ Półtorak, Sebastian (1767)
42. Tadych, Szymon (1429) 0 : 1 Grzesik, Gracjan (1912)
43. Nadstoga, Wojciech (1903) 1 : 0 Możdżanowski, Filip (1415)
44. Różański, Mateusz (1578) 0 : 1 Wojdak, Jan (1840)
45. Matul, Sebastian (1824) 1 : 0 Jezikowska, Nadzieja (1297)
46. Pogorzelski, Adrian (1871) 1 : 0 Bowanko, Piotr (1000)
47. Rozumek, Krzysztof (1841) 1 : 0 Kościelecki, Przemysław (1246)
48. Sielicki, Krzysztof (1759) ½ : ½ Łochowicz, Kamil (1236)
49. Bochniak, Franciszek (1691) 1 : 0 Bartoszek, Emanuel (1233)
50. Łukjan, Eryk (1608) 0 : 1 Pietras, Igor (1233)
51. Zakrzewska, Joanna (1595) 0 : 1 Walkowski, Tobiasz (1230)
52. Dąbrowska, Aleksandra (1580) 1 : 0 Belczewski, Feliks (1217)
53. Kamiński, Mateusz (1576) 1 : 0 Nowak, Feliks (1198)
54. Drożdżyński, Adam (1188) 0 : 1 Zarzecki, Dymitr Stanisław (1571)
55. Duchnowski, Tomasz (1541) 1 : 0 Babińska, Liwia (1192)
56. Derejczyk, Mateusz (1509) 1 : 0 Hałuja, Igor (1185)
57. Kłapeć, Adam (1159) 0 : 1 Skarbowski, Dawid (1506)
58. Olejniczak, Jakub (1489) 1 : 0 Raubic, Krzysztof (1114)
59. Zieliński, Tomasz (1438) 1 : 0 Prus, Krzysztof (1086)
60. Walkowska, Wiesława (1069) 0 : 1 Olejniczak, Romuald (1432)
61. Sumiński, Bogdan (1384) 0 : 1 Podobiński, Piotr (1078)
62. Ziobrowski, Wojciech (1048) 0 : 1 Kiełb, Mirosław (1375)
63. Zarzycki, Piotr (1367) ½ : ½ Michalska, Lena (1062)
64. Myszkowski, Jan (1043) 1 : 0 Borkowski, Stanisław (1365)
65. Jakubiak, Norbert (1800) 1 : 0 Łabędzki, Kamil (1348)
66. Zieliński, Tomasz (1343) 1 : 0 Dziodko, Wiktoria (1048)
67. Wojdak, Karol (1330) 1 : 0 Hałuja, Wiktor (1600)
68. Tamioła, Marcin (1600) 0 : 1 Łoński, Aleksander (1307)
69. Janas, Andrzej (1306) 1 : 0 Komenda, Lech (1400)
70. Śliwicka, Weronika (1287) 1 : 0 Mrozik, Igor (1200)
71. Kutzner, Waldemar (1000) 0 : 1 Kurowski, Marcin (1275)
72. Kaczmarek, Jan (1266) 1 : 0 Mrozik, Daniel (1000)
73. Ziobrowska, Maja (1259) 1 : 0 Wiebskowska, Martyna (1000)
74. Nowak, Tomasz (1000) 0 : 1 Huchwajda, Grzegorz (1354)
75. Anders, Marcin (1624) 1 : 0 Nowak, Magdalena (1155)
76. Mańkus, Iga (1250) 0 : 1 Zemmrich, Filip (1133)
77. Kamiński, Tomasz (1023) 1 : 0 Ciozda, Mateusz (1000)
78. Łabędzki, Kuba (1400) 1 : 0 Bokiniec, Antoni (1000)
79. Łukasik, Mirosław (1400) 1 : 0 Ciozda, Bartosz (1000)
80. Pawelczyk, Łukasz (1400) 1 : 0 Dziodko, Dawid (1000)
81. Gadziński, Marek (1000) 1 : 0 Prus, Antoni (1400)
82. Matuszczak, Bartosz (1000) 0 : 1 Pawlak, Milena (1250)
83. Kabatek, Łukasz (1200) 0 : 1 Graj, Wojciech (1000)
84. Matuszczak, Marta (1100) ½ : ½ Marcinowski, Andrzej (1000)
85. Witkowska, Amelia (1000) 1 No Opponent
chess:manager