X Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica - Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich

X Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica - Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich
Round 3

chess:manager
# Surname, Name Round 3 Surname, Name
1. Pakleza, Zbigniew (2534) 1 : 0 Nowak, Mikołaj (2164)
2. Kaczmarek, Arkadiusz (2101) 0 : 1 Janik, Igor (2520)
3. Klekowski, Maciej (2509) 1 : 0 Kubicka, Anna (2090)
4. Śliwicki, Damian (2100) 0 : 1 Krasenkow, Michał (2502)
5. Brodowski, Piotr (2429) 1 : 0 Śliwicka, Alicja (2059)
6. Kamieniecki, Tomasz (2065) 0 : 1 Batsiashvili, Nino (2425)
7. Chojnacki, Krzysztof (2366) 1 : 0 Zgadzaj, Rafał (2033)
8. Korbal, Arkadiusz (2030) 0 : 1 Sieciechowicz, Marcin (2365)
9. Oliwa, Marek (2363) 1 : 0 Zima, Teofil (2008)
10. Koziorowicz, Michał (1997) 0 : 1 Piesik, Piotr (2357)
11. Aliavdin, Nikolai (2350) 0 : 1 Klimkowski, Jan (1992)
12. Maciejewski, Andrzej (1991) 0 : 1 Grabarczyk, Mirosław (2343)
13. Lubczyński, Rafał (2329) 0 : 1 Budnik, Mateusz (1987)
14. Michalski, Karol (1978) 1 : 0 Zakrzewski, Marek (2317)
15. Skawinski, Arkadiusz (2309) 1 : 0 Kacprzak, Karol (1946)
16. Kacprzak, Kacper (1968) 0 : 1 Budrewicz, Krzysztof (2281)
17. Barski, Radosław (2251) 1 : 0 Kutowski, Marcel (1771)
18. Dyląg, Emilia (1747) 0 : 1 Kucza, Karol (2244)
19. Mazurkiewicz, Michał (2176) 1 : 0 Gorski, Boguslaw (1706)
20. Półtorak, Sebastian (1767) 0 : 1 Ovsejevitsch, Sergei (2614)
21. Grzesik, Gracjan (1912) 0 : 1 Tsatsalashvili, Keti (2191)
22. Zabrzańska, Weronika (1656) 1 : 0 Bartnicki, Paweł (2075)
23. Majewski, Krzysztof (1733) 1 : 0 Jurkiewicz, Krzysztof (1977)
24. Świderski, Radosław (2196) 1 : 0 Łukjan, Eryk (1608)
25. Reshetniak, Vitaliy (2106) 1 : 0 Zakrzewska, Joanna (1595)
26. Łuczak, Filip (2087) 1 : 0 Dąbrowska, Aleksandra (1580)
27. Szyszyło, Rafał (2044) 1 : 0 Kamiński, Mateusz (1576)
28. Różański, Mateusz (1578) ½ : ½ Nadstoga, Wojciech (1903)
29. Dzida, Kamil (1884) 1 : 0 Duchnowski, Tomasz (1541)
30. Zarzecki, Dymitr Stanisław (1571) 0 : 1 Luberański, Jakub (1873)
31. Redzisz, Michał (1873) 1 : 0 Derejczyk, Mateusz (1509)
32. Zakrzewski, Bartosz (1524) 1 : 0 Pogorzelski, Adrian (1871)
33. Śliwerski, Radosław (1861) 1 : 0 Olejniczak, Jakub (1489)
34. Skarbowski, Dawid (1506) 0 : 1 Drożdżyński, Daniel (1846)
35. Kozlowski, Tomasz (1842) 1 : 0 Zieliński, Tomasz (1438)
36. Ferenc, Michał (1488) 1 : 0 Rozumek, Krzysztof (1841)
37. Wojdak, Jan (1840) ½ : ½ Tadych, Szymon (1429)
38. Możdżanowski, Filip (1415) ½ : ½ Matul, Sebastian (1824)
39. Małecki, Eugeniusz (1805) 1 : 0 Sumiński, Bogdan (1384)
40. Kiełb, Mirosław (1375) 0 : 1 Mocny, Tomasz (1805)
41. Zgarda, Jakub (1800) 1 : 0 Zarzycki, Piotr (1367)
42. Borkowski, Stanisław (1365) 0 : 1 Andrzejewska, Anna (1800)
43. Syrkiewicz, Michał (1799) 1 : 0 Zieliński, Tomasz (1343)
44. Łabędzki, Kamil (1348) 0 : 1 Nowak, Rafał (1798)
45. Naruszewicz, Łukasz (1776) 1 : 0 Wojdak, Karol (1330)
46. Załuski, Adam (1332) 1 : 0 Sielicki, Krzysztof (1759)
47. Kozłowska, Marzena (1754) 1 : 0 Janas, Andrzej (1306)
48. Łoński, Aleksander (1307) 0 : 1 Pałasz, Krzysztof (1754)
49. Janicki, Rafał (1753) 1 : 0 Śliwicka, Weronika (1287)
50. Lisiński, Henryk (1741) 1 : 0 Kaczmarek, Jan (1266)
51. Kurowski, Marcin (1275) 0 : 1 Hemmerling, Jarosław (1734)
52. Matela, Krzysztof (1697) 1 : 0 Ziobrowska, Maja (1259)
53. Wilangowski, Olivier (1264) 1 : 0 Bochniak, Franciszek (1691)
54. Janczurewicz, Michał (1686) 1 : 0 Łochowicz, Kamil (1236)
55. Kościelecki, Przemysław (1246) 0 : 1 Czyż, Andrzej (1684)
56. Lisiecki, Robert (1675) 1 : 0 Walkowski, Tobiasz (1230)
57. Bartoszek, Emanuel (1233) 0 : 1 Zieliński, Jacek (1672)
58. Polarczyk, Paweł (1667) 1 : 0 Nowak, Feliks (1198)
59. Pietras, Igor (1233) 0 : 1 Ozdoba, Norbert (1666)
60. Janas, Radosław (1665) 1 : 0 Jakubiak, Norbert (1800)
61. Babińska, Liwia (1192) 0 : 1 Stochniałek, Dominika (1661)
62. Chowaniec, Artur (1632) 1 : 0 Nowak, Tomasz (1000)
63. Jakubowski, Paweł (1621) 1 : 0 Wiebskowska, Martyna (1000)
64. Jezikowska, Nadzieja (1297) 1 : 0 Anders, Marcin (1624)
65. Bowanko, Piotr (1000) 1 : 0 Huchwajda, Grzegorz (1354)
66. Olejniczak, Romuald (1432) 1 : 0 Łabędzki, Kuba (1400)
67. Belczewski, Feliks (1217) 1 : 0 Łukasik, Mirosław (1400)
68. Prus, Antoni (1400) 0 : 1 Drożdżyński, Adam (1188)
69. Hałuja, Igor (1185) 1 : 0 Pawelczyk, Łukasz (1400)
70. Pawlak, Milena (1250) 0 : 1 Kłapeć, Adam (1159)
71. Nowak, Magdalena (1155) ½ : ½ Mańkus, Iga (1250)
72. Mrozik, Igor (1200) 1 : 0 Zemmrich, Filip (1133)
73. Raubic, Krzysztof (1114) 1 : 0 Kabatek, Łukasz (1200)
74. Bokiniec, Antoni (1000) 0 : 1 Prus, Krzysztof (1086)
75. Podobiński, Piotr (1078) 1 : 0 Matuszczak, Marta (1100)
76. Ciozda, Bartosz (1000) 0 : 1 Walkowska, Wiesława (1069)
77. Michalska, Lena (1062) 1 : 0 Ciozda, Mateusz (1000)
78. Dziodko, Dawid (1000) 0 : 1 Ziobrowski, Wojciech (1048)
79. Dziodko, Wiktoria (1048) 1 : 0 Gadziński, Marek (1000)
80. Graj, Wojciech (1000) 0 : 1 Myszkowski, Jan (1043)
81. Kamiński, Tomasz (1023) 0 : 1 Kutzner, Waldemar (1000)
82. Hałuja, Wiktor (1600) 1 : 0 Matuszczak, Bartosz (1000)
83. Marcinowski, Andrzej (1000) 0 : 1 Tamioła, Marcin (1600)
84. Komenda, Lech (1400) 1 : 0 Witkowska, Amelia (1000)
85. Mrozik, Daniel (1000) 1 No Opponent
chess:manager