X Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica - Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich

X Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica - Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich
Round 2

chess:manager
# Surname, Name Round 2 Surname, Name
1. Ovsejevitsch, Sergei (2614) ½ : ½ Grzesik, Gracjan (1912)
2. Nadstoga, Wojciech (1903) 0 : 1 Pakleza, Zbigniew (2534)
3. Janik, Igor (2520) 1 : 0 Dzida, Kamil (1884)
4. Luberański, Jakub (1873) 0 : 1 Klekowski, Maciej (2509)
5. Krasenkow, Michał (2502) 1 : 0 Redzisz, Michał (1873)
6. Pogorzelski, Adrian (1871) 0 : 1 Brodowski, Piotr (2429)
7. Batsiashvili, Nino (2425) 1 : 0 Śliwerski, Radosław (1861)
8. Drożdżyński, Daniel (1846) 0 : 1 Chojnacki, Krzysztof (2366)
9. Sieciechowicz, Marcin (2365) 1 : 0 Kozlowski, Tomasz (1842)
10. Rozumek, Krzysztof (1841) 0 : 1 Oliwa, Marek (2363)
11. Piesik, Piotr (2357) 1 : 0 Wojdak, Jan (1840)
12. Matul, Sebastian (1824) 0 : 1 Aliavdin, Nikolai (2350)
13. Grabarczyk, Mirosław (2343) 1 : 0 Małecki, Eugeniusz (1805)
14. Mocny, Tomasz (1805) 0 : 1 Lubczyński, Rafał (2329)
15. Zakrzewski, Marek (2317) 1 : 0 Zgarda, Jakub (1800)
16. Andrzejewska, Anna (1800) 0 : 1 Skawinski, Arkadiusz (2309)
17. Budrewicz, Krzysztof (2281) 1 : 0 Syrkiewicz, Michał (1799)
18. Nowak, Rafał (1798) 0 : 1 Barski, Radosław (2251)
19. Kucza, Karol (2244) 1 : 0 Naruszewicz, Łukasz (1776)
20. Kutowski, Marcel (1771) 1 : 0 Świderski, Radosław (2196)
21. Tsatsalashvili, Keti (2191) ½ : ½ Półtorak, Sebastian (1767)
22. Sielicki, Krzysztof (1759) 0 : 1 Mazurkiewicz, Michał (2176)
23. Nowak, Mikołaj (2164) 1 : 0 Kozłowska, Marzena (1754)
24. Kaczmarek, Arkadiusz (2101) 1 : 0 Janicki, Rafał (1753)
25. Pałasz, Krzysztof (1754) 0 : 1 Śliwicki, Damian (2100)
26. Kubicka, Anna (2090) 1 : 0 Lisiński, Henryk (1741)
27. Dyląg, Emilia (1747) 1 : 0 Łuczak, Filip (2087)
28. Bartnicki, Paweł (2075) ½ : ½ Majewski, Krzysztof (1733)
29. Hemmerling, Jarosław (1734) 0 : 1 Kamieniecki, Tomasz (2065)
30. Śliwicka, Alicja (2059) 1 : 0 Matela, Krzysztof (1697)
31. Gorski, Boguslaw (1706) 1 : 0 Szyszyło, Rafał (2044)
32. Zgadzaj, Rafał (2033) 1 : 0 Janczurewicz, Michał (1686)
33. Bochniak, Franciszek (1691) 0 : 1 Korbal, Arkadiusz (2030)
34. Zima, Teofil (2008) 1 : 0 Lisiecki, Robert (1675)
35. Czyż, Andrzej (1684) 0 : 1 Koziorowicz, Michał (1997)
36. Klimkowski, Jan (1992) 1 : 0 Polarczyk, Paweł (1667)
37. Zieliński, Jacek (1672) 0 : 1 Maciejewski, Andrzej (1991)
38. Budnik, Mateusz (1987) 1 : 0 Janas, Radosław (1665)
39. Ozdoba, Norbert (1666) 0 : 1 Michalski, Karol (1978)
40. Jurkiewicz, Krzysztof (1977) ½ : ½ Zabrzańska, Weronika (1656)
41. Stochniałek, Dominika (1661) 0 : 1 Kacprzak, Kacper (1968)
42. Kacprzak, Karol (1946) 1 : 0 Bartoszek, Emanuel (1233)
43. Anders, Marcin (1624) ½ : ½ Reshetniak, Vitaliy (2106)
44. Huchwajda, Grzegorz (1354) 0 : 1 Chowaniec, Artur (1632)
45. Drożdżyński, Adam (1188) 0 : 1 Jakubowski, Paweł (1621)
46. Łukjan, Eryk (1608) 1 : 0 Hałuja, Igor (1185)
47. Kłapeć, Adam (1159) 0 : 1 Zakrzewska, Joanna (1595)
48. Dąbrowska, Aleksandra (1580) 1 : 0 Nowak, Magdalena (1155)
49. Zemmrich, Filip (1133) 0 : 1 Różański, Mateusz (1578)
50. Kamiński, Mateusz (1576) 1 : 0 Raubic, Krzysztof (1114)
51. Prus, Krzysztof (1086) 0 : 1 Zarzecki, Dymitr Stanisław (1571)
52. Duchnowski, Tomasz (1541) 1 : 0 Podobiński, Piotr (1078)
53. Walkowska, Wiesława (1069) 0 : 1 Zakrzewski, Bartosz (1524)
54. Derejczyk, Mateusz (1509) 1 : 0 Michalska, Lena (1062)
55. Ziobrowski, Wojciech (1048) 0 : 1 Skarbowski, Dawid (1506)
56. Olejniczak, Jakub (1489) 1 : 0 Dziodko, Wiktoria (1048)
57. Myszkowski, Jan (1043) 0 : 1 Ferenc, Michał (1488)
58. Zieliński, Tomasz (1438) 1 : 0 Kamiński, Tomasz (1023)
59. Jakubiak, Norbert (1800) 1 : 0 Olejniczak, Romuald (1432)
60. Tadych, Szymon (1429) 1 : 0 Hałuja, Wiktor (1600)
61. Tamioła, Marcin (1600) 0 : 1 Możdżanowski, Filip (1415)
62. Sumiński, Bogdan (1384) 1 : 0 Komenda, Lech (1400)
63. Łabędzki, Kuba (1400) 0 : 1 Kiełb, Mirosław (1375)
64. Zarzycki, Piotr (1367) 1 : 0 Łukasik, Mirosław (1400)
65. Pawelczyk, Łukasz (1400) 0 : 1 Borkowski, Stanisław (1365)
66. Mańkus, Iga (1250) 0 : 1 Łabędzki, Kamil (1348)
67. Zieliński, Tomasz (1343) 1 : 0 Prus, Antoni (1400)
68. Kabatek, Łukasz (1200) 0 : 1 Załuski, Adam (1332)
69. Wojdak, Karol (1330) 1 : 0 Pawlak, Milena (1250)
70. Matuszczak, Marta (1100) 0 : 1 Łoński, Aleksander (1307)
71. Janas, Andrzej (1306) 1 : 0 Mrozik, Igor (1200)
72. Bowanko, Piotr (1000) ½ : ½ Jezikowska, Nadzieja (1297)
73. Śliwicka, Weronika (1287) 1 : 0 Bokiniec, Antoni (1000)
74. Ciozda, Mateusz (1000) 0 : 1 Kurowski, Marcin (1275)
75. Kaczmarek, Jan (1266) 1 : 0 Ciozda, Bartosz (1000)
76. Gadziński, Marek (1000) 0 : 1 Wilangowski, Olivier (1264)
77. Ziobrowska, Maja (1259) 1 : 0 Dziodko, Dawid (1000)
78. Kutzner, Waldemar (1000) 0 : 1 Kościelecki, Przemysław (1246)
79. Łochowicz, Kamil (1236) 1 : 0 Graj, Wojciech (1000)
80. Matuszczak, Bartosz (1000) 0 : 1 Pietras, Igor (1233)
81. Walkowski, Tobiasz (1230) 1 : 0 Marcinowski, Andrzej (1000)
82. Nowak, Tomasz (1000) 1 : 0 Belczewski, Feliks (1217)
83. Nowak, Feliks (1198) 1 : 0 Mrozik, Daniel (1000)
84. Witkowska, Amelia (1000) 0 : 1 Babińska, Liwia (1192)
85. Wiebskowska, Martyna (1000) 1 No Opponent
chess:manager