Turnaj
Startovní listina
Nasazení
Pořadí
Kontakt
New Tournament
přihlášení
český
český
Deutsch
English
Español
فارسی
Français
Italiano
Lietuvos
Dutch
polski
русский
Türkçe
українська
přihlášení
Menu
Turniej z okazji Dnia Niepodległości
Turnaj
Startovní listina
Nasazení
Pořadí
Kontakt
Pořadí
Kolo:
1
2
3
4
5
6
7
Obecná klasifikace
Obecná klasifikace
Junior
Turniej z okazji Dnia Niepodległości
Výsledky po 7 kole
Příjmení, Jméno
Klub
Rating
Body
BHC1
BH
SB
PS
DE
WIN
BWG
1.
FM
Sroczyński, Maciej
KTS Kalisz
2237
6.0
29.5
32.5
27.0
26.5
5
3
2.
I
Matela, Krzysztof
UKS Skoczek Milicz
1771
5.5
29.5
33.5
25.0
23.5
5
2
3.
I
Grzesiek, Karol
OTSz Ostrów Wielkopolski
1748
5.5
27.5
30.5
22.5
24.5
5
3
4.
1
I++
Chmielarz, Maciej
OTSz Ostrów Wielkopolski
1928
5.5
26.5
29.5
22.5
21.0
5
1
5.
1
II
Grzesiek, Kamil
Ostrów Wlkp
1690
5.0
27.0
29.0
18.0
22.0
4
2
6.
2
I+
Przerwa, Sebastian
UKS "Smecz" Konin
1670
4.5
27.5
31.0
17.25
20.5
4
3
7.
I
Wegner, Jacek
KTS Kalisz
1730
4.5
27.5
30.0
15.5
20.5
4
2
8.
1
II
Szczotka, Dawid
GKS Gorzyce W
1800
4.5
26.5
29.5
16.75
17.5
4
2
9.
1
II
Lamek, Dawid
OTSz Ostrów Wielkopolski
1230
4.5
25.0
26.0
13.5
17.5
4
2
10.
2
II
Magdziak, Łukasz
GKS Gorzyce W
1430
4.5
23.0
24.0
11.5
18.5
4
2
11.
3
II
Ostafiński, Maciej
UKS "Szach-Mat" Syców
1348
4.5
22.5
23.0
12.0
17.0
4
4
12.
1
I++
Zakrocki, Sebastian
M-G UKS "Pogoń" Nowe Skalmierzyce
1817
4.0
25.0
28.0
14.5
17.5
3
2
13.
4
II
Majcher, Igor
OTSz Ostrów Wielkopolski
1572
4.0
24.5
26.5
11.0
18.0
4
2
14.
1
II
Maśliński, Piotr
OTSz Ostrów Wielkopolski
1447
4.0
23.0
24.0
10.5
13.5
3
1
15.
5
IV
Kempa, Krzysztof
UKS "Szach-Mat" Syców
1155
4.0
22.0
24.0
10.0
14.0
4
2
16.
6
I
Pieczewska, Gabriela
OTSz Ostrów Wielkopolski
1250
4.0
20.5
22.5
11.5
11.5
3
2
17.
5
I
Nowak, Małgorzata
UKS Skoczek Milicz
1312
3.5
25.5
27.5
10.5
15.0
3
1
18.
5
I
Janas, Andrzej
UKS Skoczek Milicz
1430
3.5
23.0
25.5
11.25
14.5
3
2
19.
4
IV
Lisiak, Mariusz
OTSz Ostrów Wielkopolski
1400
3.5
22.0
24.5
11.0
11.5
3
1
20.
4
IV
Twardy, Adam
Kalisz
1400
3.5
20.0
22.0
9.0
13.0
3
3
21.
3
II
Szczepański, Grzegorz
KSz ORŁY Pleszew
1431
3.0
27.0
29.0
10.5
15.0
3
2
22.
3
II
Ziemiański, Miłosz
GKS Gorzyce W
1565
3.0
23.5
25.5
9.0
13.0
3
1
23.
2
Pabiszczak, Stanisław
Ostrów Wlkp
1496
3.0
23.0
25.0
7.5
12.0
3
1
24.
2
III
Kaczmarek, Adam
OTSz Ostrów Wielkopolski
1060
3.0
21.5
23.5
8.0
9.0
3
3
25.
4
III
Szczepański, Andrzej
KSz ORŁY Pleszew
1426
3.0
21.5
23.5
7.0
14.0
3
1
26.
4
II
Jędrzejak, Krzysztof
M-G UKS "Pogoń" Nowe Skalmierzyce
1478
3.0
17.0
19.0
6.5
11.0
3
1
27.
3
III
Piras, Mateusz
UKS "Szach-Mat" Syców
1096
2.5
20.0
20.5
5.25
11.5
2
0
28.
1
Żegliński Miłosz
UKS Skoczek Milicz
1000
2.5
19.5
21.5
3.25
10.5
1
0
29.
2
II
Tacik, Ryszard
Nowe Skalmierzyce
1800
2.5
18.0
19.0
4.25
7.5
2
1
30.
2
II
Stronias, Lech
UKS "Szach-Mat" Syców
1307
2.0
23.5
25.5
5.0
11.0
2
1
31.
4
IV
Dłutowski, Łukasz
UKS Skoczek Milicz
1400
2.0
22.5
24.5
5.0
9.0
2
1
32.
1
IV
Piras, Jakub
UKS "Szach-Mat" Syców
1400
2.0
17.0
17.5
3.0
7.0
2
1
33.
1
II
Tacik, Witold
Nowe Skalmierzyce
1800
2.0
16.5
17.0
2.0
7.0
2
2
34.
1
Jakub Kwaczewski
UKS Skoczek Milicz
1000
2.0
14.0
14.5
2.0
4.0
2
2
35.
1
Eliza Kurzacz
UKS Skoczek Milicz
1000
1.0
19.5
20.0
1.0
4.0
1
0
36.
Piras Joanna
UKS "Szach-Mat" Syców
1000
1.0
14.0
14.0
0.0
1.0
0
0