Turniej z okazji XX- Lecia UKS DEBIUT PRZEDWOJÓW. Memoriał Władysława Kmiecika

Turniej z okazji XX- Lecia UKS DEBIUT PRZEDWOJÓW. Memoriał Władysława Kmiecika
Wyniki po rundzie 9

chess:manager
Nazwisko, Imię Klub Ranking Pkt MBch Bch W WB
1. 1 I++ Lipień, Wiesław UKS "Debiut" Przedwojów 1915 +38 7.5 40.5 51.5 7 4
2. 1 K Kowalczuk, Wojciech GLKS Goniec Żarów 2005 +10 7.0 41.5 53.5 6 2
3. 1 II Czoch, Karol UKS "Zadrna" Kamienna Góra 1605 +54 7.0 38.5 48.5 6 4
4. 3 I Podgajny, Tadeusz Bolków 1865 +12 6.5 38.5 49.0 6 3
5. 2 Friedrich, Vladimir 2059 6.0 41.0 53.0 5 2
6. K Szmyd, Marek GLKS Goniec Żarów 1905 +3 6.0 41.0 52.0 5 3
7. 2 I+ Kmiecik, Wojciech UKS "Debiut" Przedwojów 1951 -8 6.0 39.5 51.0 6 4
8. 1 K Łada, Ireneusz Kwiaciarnia "GRATKA" Jelenia Góra 1936 -24 6.0 36.0 47.5 6 2
9. 2 II Mucha, Tomasz UKS "Zadrna" Kamienna Góra 1466 6.0 32.5 42.5 6 1
10. II Sawicki, Jerzy KSz Jelonka Jelenia Góra 1539 6.0 31.0 40.5 6 1
11. 5 II+ Dudek, Dawid 1791 -15 5.5 36.5 46.5 5 3
12. 4 I Halubek, Stefan UKS "Zadrna" Kamienna Góra 1580 -2 5.5 34.0 43.5 5 3
13. 1 I Pawlak, Robert Bolków 1794 -4 5.0 40.0 51.5 3 1
14. 5 I+ Kmiecik, Emilia UKS "Debiut" Przedwojów 1771 -34 5.0 35.0 44.0 4 2
15. 3 II Blicharz, Grzegorz UKS "Zadrna" Kamienna Góra 1606 5.0 33.5 41.5 5 2
16. 5 II Święs, Fabian UKS "Debiut" Przedwojów 1342 +15 5.0 33.5 41.0 5 2
17. 5 II Woroszczuk, Jan 1665 5.0 32.5 41.5 5 2
18. I Wąsala, Wiktoria UKS "Giecek" Radków 1264 +26 5.0 32.0 41.5 4 1
19. 6 II Bartłomowicz, Jakub KSz Jelonka Jelenia Góra 1352 5.0 32.0 40.0 5 1
20. 5 III Krzyżak, Jan 1360 5.0 29.5 37.5 5 2
21. 6 Albrecht, Zdeněk 1000 5.0 26.5 35.0 5 3
22. 7 II Kołodziejski, Piotr KSz Jelonka Jelenia Góra 1235 +52 4.5 39.5 48.0 4 1
23. 6 II Wiatrowski, Damian UKS "Zadrna" Kamienna Góra 1551 4.5 35.5 45.5 4 1
24. 4 III Kmiecik, Adam UKS "Debiut" Przedwojów 1600 4.5 33.0 42.0 4 1
25. 4 I Wedzicha, Andrzej 1351 4.5 31.0 38.5 4 3
26. 6 II Czoch, Hubert UKS "Zadrna" Kamienna Góra 1209 -1 4.0 34.0 44.0 4 3
27. 3 III Dernoga, Tomasz 1012 +10 4.0 31.5 38.0 4 1
28. 5 II+ Janikowska, Wiktoria KSz Jelonka Jelenia Góra 1263 -3 4.0 31.0 39.5 3 0
29. 3 II Świercz, Nikodem KSz Jelonka Jelenia Góra 1123 -13 4.0 30.5 38.0 4 0
30. 3 II Hajduk, Tadeusz Ptaszków 1800 4.0 29.5 37.5 4 3
31. 4 Grąz, Filip 1000 4.0 24.5 30.0 3 1
32. 5 V Nowak, Dawid UKS "Zadrna" Kamienna Góra 1200 4.0 23.0 28.5 3 1
33. 6 Świercz, Aleksander 1000 4.0 21.0 26.0 3 2
34. 4 IV Kuncewicz, Aleksiej 1400 3.5 29.5 37.5 3 2
35. 4 II Sobota, Józef UKS "Zadrna" Kamienna Góra 1480 -44 3.5 26.5 35.0 3 2
36. 4 II Romejko, Jagoda KSz Jelonka Jelenia Góra 1071 +24 3.0 33.5 42.5 3 1
37. 3 III Filipowicz, Piotr KSz Jelonka Jelenia Góra 1600 3.0 29.5 37.5 2 1
38. 4 IV Turek, Michał UKS "Zadrna" Kamienna Góra 1400 3.0 26.0 34.5 3 3
39. 3 V Pasiut, Jakub UKS "Zadrna" Kamienna Góra 1200 3.0 24.5 32.0 2 2
40. 2 V Turek, Alina UKS "Zadrna" Kamienna Góra 1100 3.0 22.5 28.5 2 2
41. 1 V Mucha, Artur UKS "Zadrna" Kamienna Góra 1200 3.0 21.0 27.0 2 1
42. 1 Stepko, Sara 1000 2.0 22.5 28.0 1 1
43. Turek, Wojciech UKS "Zadrna" Kamienna Góra 1000 1.0 26.0 32.5 0 0
chess:manager